Škola Zádveřice-Raková

Úterý, 20. 08. 2019
A+ A A-
09-11-2018

Podzimní tvořivé odpoledne

Ve středu 24. října jsme si pro děti připravili již tradiční dýňové odpoledne. Děti se svými rodiči si přišly vydlabat, ozdobit a rozsvítit dýni. Kdo nesehnal dýni, vytvořil si podzimní lucerničku ze zavařovací sklenice, vyrobil si netopýra z papíru či různé drobné předměty z přírodnin. Příjemně strávené odpoledne jsme si osladili dobrotami, které přinesly hodné maminky a zahřáli jsme se čajem či kávou. Všechny výrobky našly své místo ve vstupní chodbě ve škole a svíčky zářily stejně, jako dětské oči,  které nevěděly, kterou dýni dříve obdivovat. Ve čtvrtek ráno vítaly rozsvícené dýně a lucerničky i všechny ostatní žáky. Foto ZDE.

Novinky mailem

Kalendář aktuálně

Žádné události k zobrazení

Nejoblíbenější články

Přihlásit se

Můžete se přihlásit, nebo