Škola Zádveřice-Raková

Úterý, 20. 08. 2019
A+ A A-
11-10-2018

VÝZVA K ZAPOJENÍ RODIČŮ DO VOLNOČASOVÝCH AKTIVIT DĚTÍ

Skupinka aktivích rodičů a přátel školy, jejichž děti navštěvují Základní školu Zádveřice - Raková hledá a uvítá aktivitu i dalších rodičů.

Setkání pracovní skupinky se uskutečňuje 3 - 4 krát ročně. Vymýšlejí, plánují a organizují se akce pořádané pro děti, jako například podzimní tvoření, lampionový průvod, Mikuláš, Dětský karneval a jiné, na kterých se podílí vesměs stejní rodiče. Byli bychom velmi rádi, najdou-li se další ochotní rodiče, kteří se zapojí do přípravy jednotlivých akcí. Není nutné se podílet na veškerém dění, ale jde o to mít širší skupinu spolupracovníků tak, aby bylo možné jednotlivé úkoly rozdělit, abychom oblíbené akce zvládali pro děti zajišťovat i nadále. Zájemci se mohou hlásit u kohokoliv z nás nebo ve škole. 

Předem moc děkujme za jakoukoliv formu pomoci a podpory.

Radka Pavlišová

Veronika Petrášová

Šárka Parkánová

Jitka Karolová

Iveta Braborcová

Jana Páralová

Staňka Baletková

Novinky mailem

Kalendář aktuálně

Žádné události k zobrazení

Nejoblíbenější články

Přihlásit se

Můžete se přihlásit, nebo