Škola Zádveřice-Raková

Úterý, 19. 02. 2019
A+ A A-
29-06-2018

Školní výlety 18. a 19. června

Žáci 1. - 3. ročníku prožili hezký den na Pirátské plavbě Baťovým kanálem. Na lodi se děti dozvěděly mnoho zajímavých informací o vzniku a využití kanálu v minulosti. Žáci si v přístavu ve Vnorovech prošli pirátskou stezku se zábavnými úkoly, vyrobili si pirátský šátek a cestou zpět do Veselí nad Moravou si na lodi zazpívali s kytarou. Foto ZDE.

Žáci 4.- 5. ročníku byli v archeoskanzenu Modrá. Nejdříve si prohlédli sladkovodní a botanickou expozici Živá voda - modely ryb a vodních živočichů a v podvodím tunelu i živé ryby. Ve druhé části dne navštívili skanzen mapující období Velké Moravy. Žáci si mimo jiné vyzkoušeli střelbu z luku a viděli ukázky různých řemesel. Foto ZDE.

Novinky mailem

Nejoblíbenější články

Přihlásit se

Můžete se přihlásit, nebo