Škola Zádveřice-Raková

Pondělí, 17. 12. 2018
A+ A A-
09-03-2018

Zádveřický skřivánek

Zazpívat si před diváky a předvést se ostatním? Ano, tak přesně takovou možnost měli naši žáci před jarními prázdninami při pěvecké soutěži Zádveřický skřivánek. Samotnému soutěžnímu vystoupení předcházela třídní kola v hodinách hudební výchovy. Ti nejlepší pak postoupili do celoškolní soutěže, která byla rozdělena do pěti věkových kategorií. Poprvé se nám také děti představily při zpěvu ve dvojicích či trojicích. Programem prováděla "včelka Mája". Porota měla nelehký úkol vybrat ty nejlepší, ale podařilo se. První místa v každé kategorii byla odměněna diplomem a drobným upomínkovým předmětem. Uznání poroty i publika za zpěv anglické písně i s tanečním vystoupením sklidili žáci 5. ročníku Matěj Chromek a Vojtěch Pavka. A protože zpívat do mikrofonu a před publikem není vůbec snadné, tak malou odměnu obdrželi všichni, kteří se před ostatními odvážili vystoupit. Na závěr nechyběl ani společný zpěv či tanec. Foto ZDE.

Novinky mailem

Nejoblíbenější články

Přihlásit se

Můžete se přihlásit, nebo