Škola Zádveřice-Raková

Neděle, 25. 03. 2018
A+ A A-
09-03-2018

Dětský karneval

Zatímco sobotní dopoledne 10. února patřilo okolí Zádveřic milovníkům rallye sportu v rámci soutěže Ve stopě Valašské zimy, odpoledne v samotném srdci Zádveřic skotačily desítky dětí na tradičním dětském karnevalu. V místním kulturním domě uspořádali rodiče ve spolupráci s kolektivem Základní školy Zádveřice – Raková dětem zábavné odpoledne plné tanečních a pohybových her. Každý rok se snažíme výzdobou navodit v sále atmosféru na určité téma a také tomu uzpůsobit naše masky. O krásnou výzdobu sálu „Ze života hmyzu“ se postarala Veronika Petrášová, úžasné dorty vyrobila do tomboly Kateřina Rožnovjáková, ale poděkování patří i ostatním, kteří se na přípravě a realizaci karnevalu podíleli. Po parketu pobíhali a tancovali indiáni, piráti, princezny, víly, čarodějnice ale také policajti nebo vojáci. Rozdávaly se ceny nejlepším tanečníkům a nejoriginálnější maskou byl zvolen zelený hrozen třeťačky Nely. Nechyběla ani bohatá tombola a program také obohatil tanec děvčat z kroužku aerobiku a obdivuhodné gymnastické vystoupení devítileté Agátky. Vrcholem vydařené akce bylo dech beroucí vystoupení kouzelníka Šeklina. Foto ZDE.

Novinky mailem

Nejoblíbenější články

Kontaktní informace Škola Zádveřice-Raková

footer mapa 02

 

Základní škola Zádveřice-Raková,
okres Zlín, příspěvková organizace

Zádveřice 357, 76312 Vizovice

 

IČO: 750 22 834
Tel: 577452608, 792304384
Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Přihlásit se

Můžete se přihlásit, nebo