Škola Zádveřice-Raková

Neděle, 25. 03. 2018
A+ A A-
31-10-2017

Podzimní tvořivé odpoledne

V pondělí 23. října jsme si pro děti připravili již tradiční dýňové odpoledne. Děti se svými rodiči si přišly vydlabat, ozdobit a rozsvítit dýni. Kdo nesehnal dýni, vytvořil si podzimní lucerničku ze zavařovací sklenice či si vyrobil řetěz z přírodnin. Příjemně strávené odpoledne jsme si osladili dobrotami, které přinesly hodné maminky a zahřáli jsme se čajem či kávou. Všechny výrobky našly své místo ve vstupní chodbě ve škole a svíčky zářily stejně, jako dětské oči,  které nevěděly, kterou dýni dříve obdivovat. V úterý ráno vítaly rozsvícené dýně a lucerničky i všechny ostatní žáky. Foto ZDE.

Novinky mailem

Nejoblíbenější články

Kontaktní informace Škola Zádveřice-Raková

footer mapa 02

 

Základní škola Zádveřice-Raková,
okres Zlín, příspěvková organizace

Zádveřice 357, 76312 Vizovice

 

IČO: 750 22 834
Tel: 577452608, 792304384
Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Přihlásit se

Můžete se přihlásit, nebo