Škola Zádveřice-Raková

Čtvrtek, 24. 01. 2019
A+ A A-
07-09-2017

Slavnostní zahájení školního roku

Letošní školní rok jsme začali s mírným zpožděním, avšak o to radostněji. Na slavnostním zahájení jsme se ve středu 6. září sešli v plném počtu 71 žáků. Plni očekávání byli hlavně prvňáčci, kterých jsme při slavnostním shromáždění přivítali 13 (7 děvčat a 6 chlapců). Poté se žáci i přítomní rodiče rozešli do učeben, kde už jim potřebné informace sdělily třídní učitelky. Zatím, co si rodiče "radili", prvňáčci si obhlédli školní družinu. Vyučování končilo po první vyučovací hodině, ale první zájemci zůstali už i ve školní družině. Foto ZDE.

V letošním školním roce bude výuka probíhat v pěti třídách. První ročník povede paní učitelka Baďurová, druhý ročník paní učitelka Žambochová, třetí ročník paní učitelka Hillová, čtvrtý ročník paní učitelka Slováková a pátý ročník nová posila pedagogického sboru paní učitelka Pavlištíková. Družina bude rozdělena do dvou oddělení. V prvním oddělení bude působit paní vychovatelka Mikesková, ve druhém paní vychovatelka Jurčová. 

Novinky mailem

Nejoblíbenější články

Přihlásit se

Můžete se přihlásit, nebo