Škola Zádveřice-Raková

Středa, 25. 04. 2018
A+ A A-
04-04-2017

Recitační soutěž

Ani tento školní rok nebyl výjimkou pro konání tradiční recitační soutěže, která probíhala v třetím a čtvrtém březnovém týdnu. V rámci třídního kola, kterého se zúčastnili všichni žáci 3., 4. a 5. ročníku, postoupili dále do užšího výběru školního kola recitující s různorodým výběrem básní od známých českých autorů. Soutěžilo se ve třech kategoriích dle zastoupení žáků jednotlivých ročníků.

Účast byla velká a rozhodování poroty složené z paní učitelek nelehké. Z třetí třídy se na předních příčkách umístila Ema Cekierová a Adela Tlusťáková. Za čtvrtou třídu to byla Eliška Záhořáková a Stella Parkánová a umístění v kategorii páté třídy patřilo Karolíně Maderové a Báře Mikeskové. Foto ZDE.

Tyto žákyně pak naši školu reprezentovaly v okrskovém kole recitační soutěže, které se letos konalo u nás v Zádveřicích. O prvenství soupeřily s žáky ze Základní školy Vizovice, Jasenná a Bratřejov. V kategorii žáků 3. ročníku se podařilo Emě Cekierové s básní Mráz v botě vybojovat krásné 3. místo. Stejného umístění dosáhla v kategorii 4. ročníku i Eliška Záhořáková s básní Vzpomínka na pravěké doby aneb zlatý věk. Foto ZDE.

Děkujeme všem recitátorům za píli, snahu i odvahu a věříme, že stejně tak vydařený bude i příští rok.

Jaké to je, si stoupnout před publikum, si vyzkoušeli v rámci recitační soutěže ve své třídě také žáci 2. ročníku. Foto ZDE.

Novinky mailem

Kalendář aktuálně

Nejoblíbenější články

Kontaktní informace Škola Zádveřice-Raková

footer mapa 02

 

Základní škola Zádveřice-Raková,
okres Zlín, příspěvková organizace

Zádveřice 357, 76312 Vizovice

 

IČO: 750 22 834
Tel: 577452608, 792304384
Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Přihlásit se

Můžete se přihlásit, nebo