Pátek, 24. 11. 2017
31-10-2017

Podzimní tvořivé odpoledne

V pondělí 23. října jsme si pro děti připravili již tradiční dýňové odpoledne. Děti se svými rodiči si přišly vydlabat, ozdobit a rozsvítit dýni. Kdo nesehnal dýni, vytvořil si podzimní lucerničku ze zavařovací sklenice či si vyrobil řetěz z přírodnin. Příjemně strávené odpoledne jsme si osladili dobrotami, které přinesly hodné maminky a zahřáli jsme se čajem či kávou. Všechny výrobky našly své místo ve vstupní chodbě ve škole a svíčky zářily stejně, jako dětské oči,  které nevěděly, kterou dýni dříve obdivovat. V úterý ráno vítaly rozsvícené dýně a lucerničky i všechny ostatní žáky. Foto ZDE.

Více z této kategorie: « Pohádkové divadlo Řimbaba

Žádné události k zobrazení